+420 602 777 897
připraveno ihned k odběru

O nás

Společnost ESG Dolní Lomná s.r.o. přichází na trh s novou řadou regionálních produktů pod obchodní značkou GOROLLZA zahrnující široké spektrum ovocných výrobků.

V naší provozovně, kterou jsme vybudovali v údolí Dolní Lomné, srdci Těšínských Beskyd v blízkosti pralesa Mionší, se zaměřujeme na výrobu jablečného moštu, extra speciálních ovocných džemů (se sníženým obsahem cukru) a sušeného ovoce. 

Ke zpracování našich produktů využíváme nejmodernější technologická zařízení od renomovaných firem. V brzké době plánujeme zahájení provozu pěstitelské pálenice, moštárny pro veřejnost a v budoucnu také ovocného lihovaru. 

Suroviny nakupujeme pouze od ověřených regionálních pěstitelů a certifikovaných dodavatelů. Veškeré výrobky jsou bez umělých sladidel a konzervantů. Za účelem prodloužení trvanlivosti mošt pasterizujeme a následně balíme do speciálních obalů typu bag-in-box.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace